Podjetniško druženje z gostom

Imate manjše podjetje in nekaj sredstev namenite oglaševanju, ampak niste zadovoljni z rezultatom?

Vabljeni ste na brezplačno predavanje, s katerim lahko povečate učinek vašega marketinga za več kot 200%. Deležni boste tudi nasvetov, kako optimizirati in povečati učinkovitost vaših oglasnih kampanj, kako pridobiti nove stranke, spodbuditi občutek pripadnosti strank ter kako ustvariti nove poslovne priložnosti z oblikovanjem.

Predavatelji Prabh amar deep Singh, Simon Kuzma in Tihomir Matijević, so strokovnjaki na področju marketinga, oglaševanja, spletne prodaje ter oblikovanja. Pomagali so mikro in majhnim podjetjem, kot so Buwizz, Stireks, Boopacks, TTS Adelaide, 3Dsurvey, T3 Tech, da so z majhno investicijo prišli do novih priložnosti in boljših rezultatov.

Zaradi omejenega števila, vas prosimo, da se predhodno prijavite na podjetnistvo@dplac.si

Datum in ura: 17.04.2019 ob 17.00
Kraj: Dobrova, Stara cesta 13, sejna soba občinske uprave