Pešec, bodi viden, bodi previden

Spoštovani,

Vabimo vas, da se nam pridružite na prometno preventivni akciji »Pešec, bodi viden, bodi previden«, ki bo pod okriljem Sveta za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Občine Dobrova – Polhov Gradec (SPV), Agencije Republike Slovenije za varnost v prometu (AVP) in Policije.

Prireditev bo potekala

v ponedeljek, 21. oktobra 2019, med 16. in 19. uro,

na ploščadi pred OŠ Dobrova, na naslovu Cesta 7. maja 20, Dobrova.

Program:

V posebnem šotoru z imenom VIDKO bo nazorno prikazana učinkovitost nošenja kresničke, odsevnih trakov in drugih odsevnih predmetov, ki ponoči ali ob zmanjšani vidljivosti izrazito pripomorejo k večji vidljivosti in varnosti pešcev v prometu.

Na voljo bosta tudi demonstracijski napravi NALETNA TEHTNICA in ALKOSET.

Vsi udeleženci boste prejeli tudi odsevna telesa.

Vljudno vabljeni !

Stanislav Dvanajščak l r.                                                         Franc Setnikar l.r.

Predsednik SPV                                                                        Župan